הצפצפה 2 רמת ישי

המלצות לקוחות

yael
יעל
תכנית לירידה במשקל וצמצום היקפים

אני מאוד מרוצה, אני התחלתי את האימונים כשהתחלתי לדאוג לבריאות שלי. שילבתי את זה עם תזונה ואני כבר 9 קילו אחרי, התחלתי עם חליפה מדיום והיום אני כבר עם חליפה סמול שזה מראה התקדמות והכי חשוב שהגוף בכושר. והיתרון – 20 דקות בשבוע

ilanit
אילנית
תכנית לאחר לידה

זה אימון טוב, הוא מהיר, זה לא מבזבז לי המון שעות, יש לי 3 ילדים קטנים בבית והזמן הוא מאוד יקר לי. האימון מאוד אפקטיבי, אני גם יורדת במשקל, הגוף מחוזק יותר ומעוצב יותר. אנחנו רואים שינוי והוא מיידי, אחרי 2-3 אימונים ראינו את התוצאות.

Alon
אלון
תכנית חיטוב ומסת שריר

אני מתאמן חצי שנה והאימונים קורעים. אחרי כל אימון מרגישים פצצה ובהיי.

Rgie
רג'יע
תכנית ירידה במשקל

זו השנה השניה שלי פה, אני סיימתי שנה ואני ממשיך עוד שנה. זה רק מביע את שביעות הרצון שלי מהמקום. המקום הזה עזר לי להכנס לכושר גופני, ירדתי במשקל. בדיקות המעבדה שלי מצויינות, זה גם עזר לי להתגבר על כל מיני כאבים בשרירים: כאבי גב, צוואר וכתפיים שאחרי האימון אני מרגיש מצויין.

yosef
יוסף
תכנית חיטוב ומסת שריר

שווה כל שקל, אני התאמנתי לפני בחדר כושר רגיל והאימונים שלכם קצת שונים. יש שרירים שבחיים לא חשבתי שזה יכאב לי… אני ממליץ באמת משהו מהסרטים.

Oren
אורן
תכנית ירידה במשקל

הרבה זמן אין לי לחדר כושר וכולנו רוצים לשמור על המשקל שלנו ועל הצורה שלנו. כשהכרתי פה את EMS Easy Fit הבנתי שבאמת ב-20 דקות בשבוע אפשר לעשות המון. אני הייתי לפחות עוד 6-7 קילו וגם אני לא הכי מתמיד אבל בקצת הזה שבאתי זה עשה את העבודה.

לתכניות האימונים שלנו