הצפצפה 2 רמת ישי

רוצה לפתוח סטודיו EMS ולהצטרף להצלחה?

רוצה להיות זכיין של EMS EasyFit? הצטרפו לעסק מצליח וקבלו ליווי צמוד כל הדרך עד להצלחה!

EMS EasyFit שירתה לאורך השנים אלפי לקוחות מרוצים. הניסיון הנצבר ברשת, הקשרים בענף ה-EMS והידע על תכניות האימונים השונות הוא מתכון מובטח להצלחה שלך!

עם השקעה של אלפי שקלים בכל חודש בקידום, שיווק ופרסום, שלטי חוצות ומודעות בעיתונות צברנו יכולת שיווקית איכותית ואנחנו יודעים לפנות בצורה ישירה ללקוחות ולהביא תוצאות שמתבטאות במכירות יפות.

השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך עם כל הפרטים

  במה אימון EMS תורם למתאמן?

  גירוי השרירים על ידי אותות חשמליים קלים מדמה את פעולת אותות החשמל מהמוח דרך מערכת העצבים המרכזית לשרירים. כל שריר רגיל לקבל פקודות מהמוח ולמעשה אימון EMS מדמה את הפקודה על ידי גירוי חיצוני. העבודה עם טכנולוגיית ה-EMS מאפשרת למתאמן ליהנות מאימון קצר בן 20 דקות עם תוצאות מקסימליות. הגירוי עוזר לגוף בהרבה מישורים:

  חיזוק הגוף – הגירוי מפעיל את כל סיבי השריר (גם כאלה שאינם פועלים בתירגול רגיל) ובכך מחזק אותם.
  הפחתת משקל – האימון מסייע בהפחתת משקל ושומן הגוף בעקבות מספר אלמנטים: שיפור המטבוליזם של המתאמן, פיתוח מסת השריר אשר שורפת יותר אנרגיה ושומן במנוחה, מיצוק השריר והפחתת היקפי הגוף.
  כאבי גב, כאבי שרירים, והחלמה מפציעות – שיפור בקצב זרימת הדם מסייעות לגוף לשחרר מתחי שרירים, כאבים ואף מסייע בהחלמה מפציעות (רופאי ספורט ממליצים על אימוני EMS).
  לאחר לידה – חיזוק רצפת האגן, מניעה של בריחת שתן, צמצום היקפים וחיזוק השרירים.
  שיפור במראה העור – מתיחת העור, חידושו ותוך צמצום עודפי עור המצטמצמים ומצטמקים.

  אימון EMS מסייע לנו להראות יותר טוב ומכאן גם ישנן השפעות פסיכולוגיות שמגיעות בעקבות התוצאות המהירות. המתאמן מרגיש טוב יותר עם עצמו ומפתח מוטיבציה לאימונים. מוטיבציה שלוקח הרבה זמן לפתח אותה בפעילות אירובית או אנאירובית אחרת.