תכנית ירידה במשקל וצמצום היקפים

אימון EMS מאוד אפקטיבי ויסייע לכם להגיע לתוצאות מיידיות שתראו על הגוף. במסגרת תכנית אימונים שפיתחנו ב-EMS Easy Fit רמת ישי, סטודיו בעל ניסיון של ארוך שנים בתחום, תגיעו לתוצאות… המתאמנים בתכנית מעידים על תוצאות מצוינות ומהירות מאוד. משך האימון הינו ככל האימונים 20 דקות ובמהלכו תשרפו כ-1,000 קלוריות!

תכנית האימון מורכבת מתרגילים המתמקדים באיזורים בהם יש לאדם נטייה להשמנה. איזורים כמו המתניים, הבטן, הירכיים ואיזורים נוספים הרלבנטיים למתאמן או המתאמנת. 

בעזרת טכנולוגיית ה-EMS השרירים העומדים מתחת לאיזורים הבעייתיים מקבלים גירוי והדבר מייצר אפקט מהיר של ירידה בהיקף איזורים אלו בגוף מה שיגרום לכם להרגיש מיידית תחושה של הרזיה ויתן לכם מוטיבציה להמשיך. דבר חשוב מאוד כשמתחילים אימון חדש.

התכנית מלווה עם בניית תפריט תזונה ייעודי שמסייע למתאמנים בהכוונה של מה לאכול ומתי. התפריטים התזונתיים הניתנים בסטודיו EMS Easy Fit רמת ישי נבנו על ידי טובי אנשי המקצוע.

לאחר אימון EMS אחד כבר תרגישו הבדל, תרגישו את מיצוק הגוף ואת הצרת ההיקפים ולאחר מספר אימונים במידה ותעמדו בתכנית התזונה תרגישו את הירידה במשקל והצרת היקף הגוף.

תכנית אימון להרזיה וצמצום ההיקפים של EMS Easy Fit עוזרת גם לתחומים נוספים בגוף. השפעת גירוי השרירים מעלה את קצב זרימת הדם בגוף ומשפיעה על חילוף החומרים של המתאמן מה שמסייע להרזיה. האימונים גם משפיעים על עור האדם ומסייעות לחידושו ומתיחתו על הגוף. המתאמנים מעידים כי עורם נראה חיוני יותר ומחקרים גם מראים כי עודפי עור במסגרת האימון מצטמצמים ומצטמקים מה שמסייע למראה רזה ובריא.

בעקבות זרימת דם משופרת בשריר, תחושי לאורך זמן הקלה על מתחים בשרירים וזו גם הסיבה למה אימון EMS יעיל מאוד בטיפול בכאבי גב ושרירים. מתאמנים רבים מעידים על שחרור בגוף, נוחות והרגשה טובה שבעזרת הטכנולוגיה תחושו.

לקבלת מידע טלפוני נוסף על תכנית האימון והרשמה לאימון ניסיון במחיר הזול בישראל לחצו כאן.

תכניות נוספות

חיטוב ומסת שריר

חיטוב ומסת שריר

תכנית ייעודית לבניית השרירים וחיטובם. התכנית כוללת תרגילים הנועדו לגרות את השרירים באופן המדמה אימון כוח בחדר כושר. האימון מסייע למתאמן ב-2 מישורים הוא עובד חזק על שרירי הגוף, מפתח ומחטב אותם ובמקביל שורף שומן. התוכנית מלווה בתפריט אישי הנבנה למתאמן.
למידע נוסף

לאחר לידה

לאחר לידה

תכנית ייעודית לנשים לאחר לידה. התכנית כוללת תרגילים העובדים על שרירים ממוקדים המסייעים בצמצום היקפים באיזור הבטן ותרגילים המסייעים בחיזוק רצפת האגן ובמניעת בריחת שתן. האימון מחזק ומחזיר לאיתנות. התוכנית מלווה בתפריט אישי הנבנה למתאמן.
למידע נוסף

למידע נוסף השאירו פרטים