תכנית לאחר לידה

נשים לאחר לידה נמצאות במצב מורכב. מצד אחד הן רוצות לחזור לעצמן – לצמצם היקפים, להסיר קילוגרמים שהצטברו במהלך ההריון ולהחזיר את החיוניות לגוף אך מצד שני גופן מחלים מהלידה, הן מוגבלות בזמן, מטפלות בתינוק ובילדים נוספים וקשה להן להכנס להתחייבויות הדורשות זמן רב.

לכן נשים לאחר לידה מאמצות באהבה את אימוני ה-EMS בשנים האחרונות כאימון המועדף עליהם, כזה שיביא לכן מקסימום תוצאות במינימום זמן.

לידה הינה תהליך מאוד קשה לגוף, בו הוא משתנה ומתרחב ואחריו כמובן מגיעה תקופת ההחלמה. לכן לא מומלץ להתחיל באימונים ישר אחרי הלידה, אלא להיבדק על ידי הרופא ובעצתו לחזור לאימונים בהדרגה, גם אם את מתאמנת מנוסה ולפני הלידה התאמנת באופן אינטנסיבי.

אימונים בתכנית לאחר לידה הינם ייעודיים, בעצימות נמוכה ועובדים על איזורים נקודתיים ועם מטרות ברורות כמו חיזוק רצפת האגן, חיזוק הבטן, הגב התחתון והאיזורים שהכי הושפעו מההריון. האימון הנוגע לרצפת האגן עוזר במצבים של בריחת שתן, תופעה הסובלות ממנה נשים לאחר לידה ומסייע לגוף לצמצם היקפים ולחזור לגזרה הקודמת.

כתוצאה משיפור בזרימת הדם בשרירים בעקבות אימון ה-EMS, מתאמנות בתכנית מעידות כי האימון מסייע ומעלים כאבי גב ומתחים בשרירים שהצטברו במהלך ההריון וכן הביא לשיפור.

האימון מלווה במאמן אישי מוסמך וחלקו מתבצע בשכיבה כדי לא להעמיס על הגוף. האימון אורך גם הוא 20 דקות בלבד ויכול להיות פתרון מעולה לאם טרייה. חשוב מאוד במהלך האימון להקפיד על תזונה נכונה, גם לאם וגם לתינוק בעיקר בתקופת ההנקה.

בדרך כלל מתאמנות הנרשמות לתכנית לאחר לידה אחרי תקופת ההתחזקות, לאחר שחזרו לעצמן ושיפרו את איכות חייהן, מחליפות תכנית אימון ועוברות לתוכניות השונות בהתאם למטרתן שהשתנתה – ירידה במשקל או חיטוב ומסת שריר.

לקבלת מידע טלפוני נוסף על תכנית האימון והרשמה לאימון ניסיון במחיר הזול בישראל לחצו כאן.

תכניות נוספות

חיטוב ומסת שריר

חיטוב ומסת שריר

תכנית ייעודית לבניית השרירים וחיטובם. התכנית כוללת תרגילים הנועדו לגרות את השרירים באופן המדמה אימון כוח בחדר כושר. האימון מסייע למתאמן ב-2 מישורים הוא עובד חזק על שרירי הגוף, מפתח ומחטב אותם ובמקביל שורף שומן. התוכנית מלווה בתפריט אישי הנבנה למתאמן.
למידע נוסף

ירידה במשקל וצמצום היקפים

ירידה במשקל וצמצום היקפים

תכנית ייעודית לשריפת שומן אשר נבנתה בעקבות הנסיון המצטבר ב-EMS Easy Fit. התכנית כוללת תרגילים הנועדו לגרות את השרירים באיזורי הגוף בהם ישנה הצטברות של שומן ומסייעים בשריפתו ובצמצום היקף הגוף. התוכנית מלווה בתפריט אישי הנבנה למתאמן.
למידע נוסף

למידע נוסף השאירו פרטים