חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שריפת שומן עם תוכנית אימונים

חג החנוכה נגמר, אכלנו המון סופגניות התפרענו עם המילוי והתוספות ועכשיו הגיע הזמן להרזות. כיצד שורפים שומן במהירות? מה עושים אם אין כוח להיכנס לכושר בתקופה הגשומה הזו של השנה? הפתרון הוא פשוט, אימון בשיטת EMS. 

מהו אימון בשיטת EMS?

שיטת אימון EMS הינה ביצוע אימון כושר תוך כדי לבישת חליפה שאליה מחוברות אלקטרודות למקומות שונים בגוף. האלקטרודות מעבירות פולסים חשמליים לשרירים ספציפיים בגוף לפי התרגיל ולפי העוצמה שבחר המאמן. בעזרת הפולסים החשמליים השריר מגורה ופעיל יותר. התרגילים ניתנים על ידי המאמן ומשלבים בניהם תרגילי אירובי וכוח במידות שונות, לכל מתאמן יש תוכנית אישית לאימון על פי מטרותיו. 

כיצד שורפים שומן במהירות?

שיטת אימון EMS הינה שיטה מהפכנית לשמירה על כושר וחיטוב הגוף. היופי בשיטה זו שכל אימון לוקח רק 20 דקות, והתוצאות נראות לעין תוך מספר אימונים. שריפת שומן במהירות יכולה להתבצע על ידי התאמת תוכנית אימונים אישית של הצוות במכון הכושר ברמת ישי. אצלנו מתאימים לכל אחד את התוכנית לפי המטרות שלו ורמת היכולות והמסוגולות שהוא רוצה להשקיע בכל התהליך. 

איך מתאמנים בגשם?

אנו מודעים לכך שבזמן הגשמים קשה יותר לצאת מהבית ויציאה לאימון לא תמיד מתאפשרת. היופי בשיטת EMS שהאימון הוא רק 20 דקות פעם בשבוע. לכן גם אם ביום האימון יורד גשם תוכלו להשלים את האימון ביום אחר בשבוע. כמובן שעם רמת מוטיבציה גבוהה ורצון לעשות שינוי ולשמור על כושר, גם הגשם לא יעצור אתכם. 

הצוות המקצועי של EMS ברמת ישי מעניק לכם יחס אישי ומבצע כל אימון תוך התחשבות בלקוח. האימונים יכולים להתבצע באופן פרטני, זוגי או קבוצתי בתיאום מראש. כל המאמנים במכון בעלי הסמכה לאמן בשיטת EMS ובעלי ניסיון בתחום. אנו מזמינים אתכם להתרשם משיטת האימון המהפכנית שעוזרת לרבים לרדת במשקל ולהעלות מסת שריר. 

יכול לעניין אותך גם

דילוג לתוכן