חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אימון אינטנסיבי ב 20 דקות בלבד

תמיד אמרתם שאתם רוצים להיכנס לכושר? רוצים לרדת במשקל, לחטב את הגוף, להיות יותר מוצקים ובעלי מסת שריר? אבל התירוצים שלכם כל כך גדולים שאתם תמיד נשארים במצב הקיים ללא כל שינוי? ומה אם נגיד לכם שיש לנו אימון שלוקח רק 20 דקות ומביא לתוצאות?

הגיע הזמן להיכנס לשגרת אימונים עם EMS! 

נגמרו התירוצים, אתם מתאמנים! רובנו מבינים שהמראה החיצוני הינו גורם בעל השפעה רבה. הן מבחינה חברתית סביבתית והן מבחינה עצמית ופנימית. לכל אחד שיש שאיפה לרדת במשקל ולשנות את המראה החיצוני שלו יש דילמות ולבטים רבים. באיזה אימון מתחילים? איזה יעד אני מציב לעצמי? האם לשלב תזונה? כמה אימונים בשבוע? ועוד.. על כל השאלות האלו תוכלו לקבל תשובות אצלנו במכון הכושר של EMS ברמת ישי. 

מהו אימון בשיטת EMS? 

שיטת אימון חדשנית שרבים משתמשים בה בארץ. האימון מתבצע בעזרת מאמן כושר צמוד שמלווה אתכם לאורך כל האימון. על גופכם תלבשו חליפה שמחוברים אליה אלקטרודות והיא תעביר לכם פולסים במקומות שונים בגוף בכדי לעודד שריפת שומן מוגברת. האימון לוקח 20 דקות והוא מצריך המון אנרגיה וכוחות. לפי תוכנית האימונים האישית שלכם המאמן יתאים את התרגילים לביצוע ואת רמות הקושי השונות. 

אין לכם יותר תרוצים, בשביל 20 דקות אימון לא תשקיעו בעצמכם? התוצאות נראות תוך מספר אימונים וחבל מאוד לפספס את ההזדמנות. הגיע הזמן לעשות צעד משמעותי בחיים עם ליווי צמוד. אצלנו במכון הכושר ברמת ישי נבצע שיחה להצבת מטרות ויעדים ולפיה נבנה תוכנית אימונים אישית שמתאימה במיוחד עבורך. 

אנו מאמינים שתצילחו לבצע את השינוי כי שיטת EMS קלה לשמירה על שיגרה. כל אימון לוקח רק 20 דקות ושורף פי 18 יותר מאימון רגיל. מה עוד נותר לכם לעשות? הירשמו עוד היום ותהנו ממחירים אטרקטיבים ביותר.

יכול לעניין אותך גם

דילוג לתוכן