חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מניעת השמנה בחורף

מזג האוויר הקריר מביא איתו את הצורך והדחף לאכילה מוגברת כצורך לשמור על חום גוף. תופעת ההשמנה נפוצה לרוב בתקופת החורף הקרה ואנו נעזור לכם לשלוט בה. 

אם אתם מרגישים שבתקופת החורף אתם עולים יותר במשקל וללבוש סוודר ושכבות לא מחמיא לכם, הגיע הזמן לעשות שינוי ולהתחיל לשמור על תזונה נכונה ושמירה על אורח חיים בריא. כאשר תרגילו את גופכם לשמור על סדר יום של תזונה נכונה תרגישו הרבה יותר טוב עם עצמכם. בנוסף, לתזונה נכונה אנו ממליצים על אימון אחת לשבוע בטית EMS האימון אינו ארוך והוא לוקח רק 20 דקות שבהם אתם שורפים שומנים בצורה אינטנסיבית יותר מאימון רגיל. 

מהו אימון בשיטת EMS?

שיטת אימון EMS הינה ביצוע אימון כושר תוך כדי לבישת חליפה שאליה מחוברות אלקטרודות למקומות שונים בגוף. האלקטרודות מעבירות פולסים חשמליים לשרירים ספציפיים בגוף לפי התרגיל ולפי העוצמה שבחר המאמן. בעזרת הפולסים החשמליים השריר מגורה ופעיל יותר. התרגילים ניתנים על ידי המאמן ומשלבים בניהם תרגילי אירובי וכוח במידות שונות, לכל מתאמן יש תוכנית אישית לאימון על פי מטרותיו. 

המלצות לשמירה על המשקל בחורף:

  • אכלו בזמנים מסודרים. 
  • אכלו ארוחות מזינות ועשירות בסיבים תזונתיים. 
  • בין הארוחות הקפידו לנשנש מאכל בריא ומשביע. 
  • הימנעו מהזמנת אוכל מהיר על בסיס קבוע. 
  • במשך הערב שהקור מתגבר והצורך לנשנש גובר, דאגו שיהיה לכם נשנוש בריא וטעים דל קלוריות בהישג יד. 
  • הקפידו על אימון אחד לפחות בשבוע בשיטת EMS.

אצלנו במכון ברמת ישי יש מאמנים מובחרים שדואגים לבנות לכם תוכנית אימונים מותאמת אישית. אתם יכולים לבחור את מטרת האימון: הורדת אחוזי שומן, חיטוב הגוף ועוד. על פי המטרה שלכם תיבנה לכם תוכנית אימונים. האימון מתבצע ביחיד או בזוג ובכל משך האימון המאמן צמוד אליכם ומדריך אתכם כיצד לבצע את התרגילים השונים. 

מוזמנים להגיע ולהתרשם, מחכים לכם במכון ברמת ישי צוות EMS.

יכול לעניין אותך גם

דילוג לתוכן